Logo - Amadia reality Přidat do oblíbených Napište nám Zpět na úvod
Novostavby Proč AMADIA Naše služby Kontakt Aktuality
Informace       Ceník domů       Financování domů       Standardy domů       Vizualizace & fotogalerieVinoř

Popis projektu


Výstavba rodinných domů, bude probíhat ve třech etapách. První etapa bude zahrnovat celkem 31 rodinných domů. Celkem zde budou tři typy domů. Řadové domy v modulech po 3 a 4 domcích s označením A. Dále zde budou samostatné domy s označením B a C. Návrh domů je navržen s jedním podzemním a dvěma nadzemními podlažími. Domy vynikají svou moderní architekturou, která dobře zapadá do místní oblasti a splní tak požadavky i náročnější klientely. Kolaudace je plánována na září 2010.

Počet řadových domů: 19
Počet samostatných domů: 12
Pozemky od-do: 184-1133 m2

Infrastruktura: kanalizace, voda, plyn, elektro, telefon
Dojezd do centra: přibližně do 20 min
Dojezd na metro: od května do 5 min
Dopravní spojení autobusy MHD: č. 229, 354


Lokalita

Obec: Vinoř
Okres: Praha 9
Lokalita: U zámku
Situován: Sever Prahy
Km z centra: 12 km
Minut z centra: 20 min

Projekt se nachází v klidné části Vinoře v blízkosti Ctěnického rybníka a navazuje na stávající zástavbu, která je nedaleko centra obce. Vinoř je velmi pěknou a dynamicky se rozvíjející obcí s vynikající dostupností do centra Prahy. Tento rok se stane ještě atraktivnější při otevření stanice metra v Letňanech - projekt bude dostupný na metro do 5 min. V obci Vinoř je spousta malebných míst pro aktivní odpočinek a relaxaci, patří sem především Ctěnický rybník, Malá a Velká Obůrka, Pohánkův rybník atd.

Veškerá občanská vybavenost jako je ZŠ, MŠ, pošta , zdravotní středisko (dětský lékař, lékárna, všeobecný lékař,) pošta, knihovna, obchody, restaurace a sportovní zařízení naleznete přímo v obci. Za zmínku stojí také plánovaná výstavba golfového hřiště, které bude mít 27 jamek. Velkou výhodou je obchodní centrum Letňany, které má velké množství obchodů, restaurací, kino Palace cinemas nebo i plavecký bazén. Toto středisko se nachází v dojezdové vzdálenosti autem do 5 minut od naší lokality.Copyright © AMADIA Reality. Všechna práva vyhrazena.
Web realizoval Octopus