Logo - Amadia reality Přidat do oblíbených Napište nám Zpět na úvod
Novostavby Proč AMADIA Naše služby Kontakt Aktuality

Hypotéky

!!!! AKCE !!!!
vyřízení hypotéky zdarma i u nemovitostí nezakoupených u AMADIA Reality

Zajišťujeme bezplatnou konzultaci a veškeré vyřízení financování nemovitostí ZDARMA. Každý hypoteční úvěr připravujeme na míru jednotlivým klientům, tak aby byl pro ně co nejvýhodnější. Na schůzce s naším specialistou Vám bude nabídnuto několik variant řešení Vaší situace. Ať se již jedná o doporučení bankovního ústavu, délky úvěru a fixace úrokové sazby nebo daňově optimalizované varianty. Nezáleží na tom, zda financovaná nemovitost byla zakoupena prostřednictvím AMADIA Reality. Samozřejmostí je i vyřízení příslušných pojištění, potřebných k úspěšné realizaci celého případu.

Co je hypotéka?

Hypotéka je dlouhodobý úvěr (5 - 30 let) od banky výlučně pro účely bydlení. Pomocí hypotéky můžete financovat koupi či výstavbu bytu a rodinného domu nebo převod družstevního bytu. Bance musíte dát do zástavy nemovitost na území České republiky a banka Vám půjčí až 100 % z ceny nemovitosti, stanovené jejím smluvním znalcem. Hypotéka je dnes jednoznačně tím nejvýhodnějším způsobem financování nemovitostí.

Podmínky pro získání hypotéky

K získání hypotéky je potřeba jedna či více nemovitostí, které dáte bance do zástavy. Od banky můžete získat až 100% celkové hodnoty nemovitosti, kterou stanovuje její smluvní znalec. Nemovitost dávaná do zástavy nemusí být majetkem osoby žádající o hypotéku. Vlastníkem mohou být například rodiče, prarodiče či jiní příbuzní (při financování družstevního bytu hypotékou je toto jediné možné řešení). Zastavovaná nemovitost musí být kolaudována pro účely trvalého bydlení a musí se nacházet na území ČR. Při financování výstavby lze dát do zástavy rozestavěnou stavbu, pokud je tato zapsaná v katastru nemovitostí. Neodmyslitelnou podmínkou pro získání hypotečního úvěru je české občanství nebo trvalý pobyt v ČR. Žadatel musí být starší 20ti let a v době ukončení splácení hypotéky nesmí být starší 65ti let. Nutností jsou také trvalé, pravidelné a prokazatelné příjmy. V případě manželů je hypotéka automaticky brána společně - to znamená, že se jejich příjmy (ale i výdaje) sčítají.

Postup při vyřizování hypotéky

Kolik Vám to zabere času?

Na celý proces jsou potřeba pouze dvě až tři osobní jednání s naším úvěrovým specialistou. Trochu času Vám zabere návštěva finančního úřadu pro získání potvrzených daňových přiznání a potvrzení o bezdlužnosti - pokud podnikáte. Od okamžiku, kdy se rozhodnete a objednáte odhad nemovitosti, mohou odcházet peníze z banky do tří týdnů. To platí v případě, že nenastane žádná komplikace.

Potřebné podklady

Podklady k zastavované nemovitosti Zaměstnanec Podnikatel

Možnost předčasných splátek

Uvažujete-li o možnosti splacení hypotečního úvěru před řádným termínem, je nutné tento fakt brát na zřetel již při uzavírání hypoteční smlouvy. Vyhnete se tím sankcím, které jsou poměrně obvyklé na českém trhu. Proto hypotéka již dnes nutně neznamená dlouhodobý závazek "na celý život," ale je možné pomocí ní vyřešit svůj momentální nedostatek finančních prostředků a pomocí mimořádných splátek úvěr postupně snižovat či krátit dobu splácení.

Banky se kterými spolupracujeme

Hypoteční banka, a.s.
Komerční banka, a.s.
Česká spořitelna, a.s.
HVB Bank Czech Republic, a.s.
GE Money, a.s.
Živnostenská banka, a.s.
Raiffeisenbank a.s.

Pojištění

S hypotečními úvěry a s nemovitostmi je spojeno několik typů pojištění, které Vám rádi poskytneme. Všeobecně vyžadovaným pojištěním je pojištění nemovitosti proti živlům, kterým musí být vždy jištěna, ve prospěch banky zastavovaná nemovitost. Dalšími produkty pojišťoven, které Vám mohou být nabídnuty, doporučeny nebo dokonce nařízeny jsou:

Další služby


Copyright © AMADIA Reality. Všechna práva vyhrazena.
Web realizoval Octopus