Logo - Amadia reality Přidat do oblíbených Napište nám Zpět na úvod
Novostavby Proč AMADIA Naše služby Kontakt Aktuality
Informace       Ceník domů       Holodům       Vizualizace & fotogalerie
Termín zahájení výstavby: 7-8/2012
Termín ukončení 1. etapy: 8/2013
Rodinné domy Postřižín

Koncept projektu

Projekt nově budované části obce Postřižín vznikl jako volně navazující část projektu celé obce Postřižín, která se v průběhu posledních desetiletí stala velmi žádanou lokalitou, ve které dnes již v podstatě nová zástavba překračuje velikost původní staré zástavby obce. Cílem investora, architektů i týmu makléřů bylo splnit zájemcům o nové bydlení moderního stylu jejich nejčastější požadavky - klidnou lokalitu obklopenou přírodou, menší zahrádku, plnou občanskou vybavenost, prostornost samotných domů, dobrou dopravní dostupnost, a to vše samozřejmě za dobrou cenu.

Výjimečnost tohoto nového projektu spočívá právě v lokalitě a jedinečnosti umístění, které zcela plynně navazuje na původní starou výstavbu a je zcela hlukově i vizuálně odvrácena od blízké dálnice. Vybrat by si z nabízené široké palety domů měl opravdu každý – první fáze zahrnuje výstavbu 6 samostatných rodinných domů, 21 nízkopodlažních bungalowů řadového typu, 31 menších dvoupodlažních řadových domů a dále 10 třípodlažních řadových domů. U jednotlivých typů domů si každý může vybrat z různých velikostí parcel dle svých možností i požadavků.

Domy jsou developerem dostavěny do fáze "Holodomů", což dává novým majitelům naprostou volnost při uspořádání vnitřních prostor a též vybavením zařizovacími předměty. Je jen na Vás, zda si necháte domy dostavět na klíč nebo si "vnitřní dostavbu" provedete vlastními silami a tím samozřejmě ušetříte peníze.


Obec Postřižín

Obec Postřižín se nachází na severovýchodním okraji Prahy, 8 min. po dálnici D8 od nákupního centra Tesco Letňany. Jedná se o klidnou a příjemnou lokalitu. Plná občanská vybavenost ( nákupní centrum, pošta, supermarket, zdravotnické středisko, lékárna, mateřská, základní škola, bazén a fitness centrum ) je k dispozici v obci Odolena Voda, která je vzdálena od obce Postřižín 2 km.

V obci funguje Obecní úřad s místní knihovnou, k dispozice je fotbalové hřiště. V létě je v provozu místní koupaliště.

Dopravní spojení : ze zastávky metra Kobylisy lze využít MHD bus č. 370 a 374.
Copyright © AMADIA Reality. Všechna práva vyhrazena.
Web realizoval Octopus