Logo - Amadia reality Přidat do oblíbených Napište nám Zpět na úvod
Novostavby Proč AMADIA Naše služby Kontakt Aktuality
Informace       Fotogalerie      Novostavba domu 7+kk, Loučeň (okres Nymburk)

Dům

Nabízíme k prodeji celkem 4 novostavby velmi kvalitně postavených luxusních domů 7+kk v obci Loučeň – okres Nymburk s pozemkem o výměře 1200m2. Jedná se o zděnou novostavbu se sedlovou střechou. Kolaudace domu je plánována na září 2008. Každý dům má 346m2 obytnou plochu a je postaven na ploše 215m2. Dispozičně je dům řešen jako 7+kk s dvojgaráží. Všechny pokoje a další prostory v domě jsou samostatné a neprůchozí. Jednotlivé domy mají každý tepelné čerpadlo, podlahové topení (velmi nízké náklady na energie) a bazén o rozměrech 4x8m2. Domy jsou situovány v klidné části obce. Dokončovací práce lze dodělat dle přání klienta.


Pozemky

Každý pozemek má 1200m2 se zastavěnou plochou 215m2. Pozemky budou oploceny a zatravněny. Zahrady jsou orientovány na jih.


Dispozice přízemí

Vstupní předsíň, koupelna s WC, pokoj pro hosty, technická místnost, dvojgaráž, široké schodiště do druhého patra, obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyně. V obývacím pokoji příprava na krb s možností vytápění i 2NP.


Dispozice 1.patro

Chodba, obývací pokoj (vhodný jako herna pro děti apod.), tři ložnice (každá má svou vlastní koupelnu s WC).

Obec

Loučeň má výbornou dostupnost do Nymburka (cca 12 km), Mladé Boleslavi (cca 27 km) či Prahy (cca 65 km po mladoboleslavské R10). Obec má veškerou občanskou vybavenost. Více informací na www.loucen.cz.


Cena

21.300,- Kč za m2
+ pozemek 1.400.000,- Kč
+ zahradní úprava a bazén 700.000,- KčCopyright © AMADIA Reality. Všechna práva vyhrazena.
Web realizoval Octopus